Archiv článků

NITRA DOG 2018

V termínu 7 -8.4. jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy psů v Nitře: NITRAWA CUP 7.4. - Judge: Erdos Laszlo, HU Umachandra Altan-corgo (16m) - Open Cl. Ex1, CAC Yushi Altan-corgo (14m) -Junior cl, Ex 2   NITRA WINNER SHOW 8.4. - Judge:...
Celý článek

Kurz s Arne Kühnem

O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili kurzu s Arne Kühnem. Byly to skvělé dva dny, kdy jsme získali spoustu cenných rad a podnětů k další práci. Moc děkujeme za příležitost účastnit se kurzu Veronice Cejpové. Těšíme se na další spolupráci.
Celý článek

Prodej vozíku

Nabízíme k prodeji vozík pro 2 koně Bockmann - Big Portax, s velkou sedlovnou. Vozík byl pořízen jako nový od autorizovaného prodejce, rok výroby 2014. Vozík je pravidelně servisovaný - v top stavu. Opravdu velmi pohodlný pro koně, (dlouhá nástupní rampa, odpružení kol) a k uložení spousty...
Celý článek

Willi

Dne  31.3. 2018 se narodil naší klisně Smart Lucky Mels hřebeček Willi (po otci: Im Ideal).
Celý článek

Nový přírůstek

Dnes v 0,30 hod se narodil naší klisně Invite CHristy hřebeček (sorrel/overo) a to po hřebci Only Krymsun. Máme velkou radost z tohoto krásného přírůstku.
Celý článek

Dempsey Slovenský šampion!!!

Dempsey Bubbledog (DENNY ) - 24.měsíců - splnil podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion. Jsme velmi hrdi na našeho krásného psa s úžasnou povahou.
Celý článek

Ariel

Rainbow Gift of Zip "Ariel" - narozena 21.1.2017, matka: Paint Me a Gift, otec: Gamblers Mr Zip  
Celý článek

Růženka prodána

Dnes našla novou úžasnou rodinu naše Růženka. Moc gratulujeme novým majitelům ke koupi této krásné holčičky a přejeme jim hodně šťastných společných dní.
Celý článek