Čeladná Cup II

V sobotu 6.7. se v areálu Prosper ranche uskutečnilo druhé kolo Čeladná Cup 2013. Zájem o závody byl velký nejen mezi diváky, ale zejména mezi startujícími.  Jen v disciplíně Showmanship at Halter startovalo 22 koní. Pro náš team to byl den závodních premiér.

Jako první si ji vyzkoušely Andrea Neubauerová a Margot Magic Sun. Holky se zapojily do disciplín Showmanship at Halter a Trail in Hand a oběma to šlo skvěle.

Další soutěžní dvojicí byla Kateřina Děckuláčková se Smartinkou, které si v tomto spojení vyzkoušely svůj první Showmanship at Halter. Z 22 startujících se umístily na skvělém 7. místě.

Šárka Tomášková si také poprvé vyzkoušela "nerychlostní" disciplíny a s klisnou Jayc, majitele Marcela Kostková, získaly moc pěkné 5. místo v Trail in Hand.

Míša Huserová a Lili starovaly v Showmanship at Halter a Trail in Hand. I pro tuto dvojici to byly jejich první závody. V Showmanship at Halter získaly 8. místo a disciplíně Trail in Hand krásné 2. místo.

Pak už přišly na řadu jezdecké disciplíny, kde zabodovala Jitka Srcháčková se Smartinkou. V disciplíně Trail vybojovaly úžasné 2. místo.

Další koně, kteří byli u nás v tréninku a startovali na těchto závodech se svými majiteli:

Saj a Linda Říkovská - 6. místo Showmanship at Halter.