Archiv

SK Sayos Spark

Klisna KOKO byla jednou ze zakladatelek našeho duhového týmu. Máme radost, že si nyní užívá krásný koňský život na pastvinách a dělá radost jednomu malému chlapci. 
Celý článek

ZIPPOS KING OF FIRE

Velmi talentovaný Zipposek odjel do nového domova. Majitelům přejeme hodně radosti, úspěchů a krásných zážitků na jejich společné cestě.
Celý článek

May Rainbow Storm

Stormík odjel do nového domova dělat radost a připravovat se na závodní kariéru. Přejeme novým majitelům hodně radosti a spoustu úspěchů.
Celý článek

Sayos Skittles Sun

Vendulka si pro své úžasné charakterové vlastnosti získala srdce nového majitele. Zůstává zatím u nás na ranchi. Vendulka byla první hříbátko narozené na ranchi ve Lhotě.  
Celý článek

Smart Charming Lili

Lili byla prodána novým majitelům, zůstává však u nás na ranchi v tréninku Vaška Orlity. Novým majitelům přejeme hodně úspěchů a společné...
Celý článek

Sunny Indy Lady

4. letá QH klisna byla v našem  teamu jeden rok. Za tuto dobu byla obsednutá, naučila se spoustu dovedností, zúčastnila se závodů, ve kterých získala krásná umístění. Následně byla prodána manželům Woznicovým.                        ...
Celý článek

Margot Magic Sun

Margot se narodila 28.3.2012 naší klisně SK Sayos Spark, po hřebci Practically Magic. Margot byla prodána naší klientce Andrejce Neubauerové, které dělá velkou radost.                          
Celý článek